Конференція: Біологічні стаціонари, їх історія та місце в науковій і освітній роботі (2018)

Сумський-ДПУ

Шановні колеги!

Організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у ІI Всеукраїнській науковій конференції «Біологічні стаціонари, їх історія та місце в науковій і освітній роботі», яка відбудеться 21-23 вересня 2018 року на базі біологічного стаціонару «Вакалівщина» Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Прогнозовані напрями роботи конференції:

• Вивчення і охорона ландшафтного та ценотичного різноманіття

• Флористичні дослідження на біостаціонарах

• Фауністичні дослідження на біостаціонарах

• Палеонтологічні, геоморфологічні, гідрологічні дослідження на біостаціонарах

• Рекреаційно-туристський потенціал біостаціонарів

• Значення біостаціонарів, їх місце у навчальному процесі

Умови та форми участі

Запрошуємо до участі фахівців у галузі біології, географії, екології та хімії, працівників державних і громадських природоохоронних установ і організацій, науковців, викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
Форми участі: очна (усна доповідь, стендова доповідь, участь без доповіді), заочна.
Робочі мови: українська, російська, англійська.

Більше інформації