Тренінг для вчителів біології

25 січня на кафедрі біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у кооперації з Івано-Франківським обласним Інститутом післядипломної педагогічної освіти, у рамках реалізації та підтримки сталості результатів проекту програми ТЕМПУС “Екологічна освіта для Білорусі, Росії та України”, відбувся тренінг для вчителів біології загальноосвітніх шкіл Івано-Франківської області. Вчителі мали можливість удосконалити свої навички у роботі із мікроскопувальною технікою і виготовленням мікропрепаратів із живих культур водоростей, протистів, а також безхребетних тварин.
Завідуюча кафедрою біології та екології, доцент Мирослава Миленька розповіла вчителям про можливості підготовки учнів загальноосвітніх шкіл до практичних турів Всеукраїнських олімпіад з біології та екології на базі кафедри, сприянні у розвитку учнівських науково-пошукових проектів та можливостей вступу на спеціальності біологія, екологія, середня освіта біологія.

Тренінг провів доцент кафедри біології та екологї Андрій Заморока.

P_20180126_140340

P_20180126_140334