Польова практика

Студенти груп СОБ-21 та Б-21 повернулись із польової практики, яка проходила у мальовничому та дикому куточку гірського масиву Ґорґани. Керівництво польовою практикою здійснювали кваліфіковані викладачі кафедри біології та екології к.б.н., доц. Замороки А.М. та к.б.н., вик. Шпарика В.Ю.

Метою польових практик із зоології та ботаніки є поглиблення і розширення знань про тварини і рослини, отримані впродовж вивчення теоретичних курсів, та розвиток практичних навичок використання здобутих знань. У ході практики студенти мали можливість ознайомитись із основними методами та знаряддями дослідження тварин і рослин, збору та препарування дослідного матеріалу, монтування, етикетування і музефікації зібраних зразків. Окрім того, польова практика поглибила у студентів знання і розуміння функціонування природних екосистем, підходів до інвентаризації біорізноманіття та охорони природи.

Встановлення пастки Малеза для пасивного збору комах, що літають.

Практичні заняття із монтування комах у польових умовах

Встановлення пасток бербера для збору ґрунтової мезофауни

Зоо-ботанічні екскурсії з метою вивчення висотного розподілу флори і фауни Ґорґан

рр

Pachyta quadrimaculata L. на квітах Veratrum album L.