Запрошені лекції Природного Заповідника “Ґорґани”

Для студентів I-IV курсів спеціальностей “Біологія” та “Екологія” проведено лекційні заняття на теми: “Роль природного заповідника “Ґорґани” у збереженні біологічного різноманіття Карпатського регіону”, “Міжнародний день птахів”.

Лекції прочитали в. о. директора природного заповідника “Ґорґани” Ярослав Васильович Петращук і провідний фахівець сектору еколого-освітньої роботи Роман Ігорович Кузнєцов.

Ярослав Васильович ознайомив студентську молодь з роллю природоохоронної установи в охороні змішаних букових пралісів заповідника, які внесені в світову спадщину ЮНЕСКО.

Роман Ігорович презентував присутнім історію створення та біологічне різноманіття заповідника.
Напередодні проведення заходу відзначався Міжнародний день птахів, тому найбільша увага звернута на пернатих заповідної території в контексті орнітофауни України.

Для розширення знань про пернатих, керівником природного заповідника «Горгани» Ярославом Петращуком подаровано плакат «Сови України», який видано Українським товариством охорони птахів, студентам кафедри.