Червона книга Івано-Франківської області побачила світ!

24 грудня 2019-го року у Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулась презентація Червоної книги Івано-Франківської області (тваринний світ), співавторами якої є працівники кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

До переліків Червоної книги Івано-Франківської області внесено 313 видів тварин: 137 безхребетних та 176 хребетних. 211 видів тварин внесені до національного переліку – Червоної книги України, а також 102 регіонально рідкісних види тварин.

Видові нариси включають систематичне становисько виду, регіональні, національні та міжнародні охоронні категорії. Окрім того наведені детальні відомості про загальний ареал та кадастр знахідок у Івано-Франківській області, типові біотопи. Вказані особливості біології а екології кожного з видів, перелік загроз і заходів охорони.