Завершився курс Бізнес Академії

Чудова новина! Команда кафедри біології та екології прослухала курс Бізнес Академії в рамках першої хвилі Програми Акселерації UNIDO/GCIP(The Global Cleantech Innovation Programme for SMEs in Ukraine) регіонального акселератора інновацій, технологій та інноваційних стартапів Івано- Франківської області України. В рамках презентації проєкт «Створення біоферми із переробки органічних відходів HIFLY-Recycling» зайняв третє місце серед 20 відібраних “eco-friendly” стартапів. Командою кафедри запропоновано оригінальну біотехнологію утилазації та переробки органічних харчових відходів із подальшим виробництвом високобілкових преміксів тваринних кормів. Вітаємо доцентів Віктора Шпарик, Андрія Замороку та студентку 4 курсу спеціальності екологія Олю Іванову із високою оцінкою проєкту!