Тренінг “Інтерактивні робочі аркуші для онлайн та офлайн навчання”

Доцент кафедри біології та екології Гнєзділова Вікторія у складі тренерської команди Центру інноваційних освітніх технологій “PNU EcoSystem” ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника провела тренінг «Інтерактивні робочі аркуші для онлайн та офлайн навчання». Захід відбувся в рамках курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що забезпечують навчання учнів 5-11(12) класів у закладах загальної середньої освіти Калуської ОТГ Івано-Франківської області, на тему: «Цифрові технології в освітньому процесі НУШ». Сучасні цифрові технології опановували 350 вчителів-предметників. Слухачів ознайомили з можливостями використання Smart-дошки, доповненої та віртуальної реальності на уроках, з роботою ресурсів: LearningApps, Kahoot, Padlet. Сподіваємося, що навчання у школах Калуського ОТГ стане цікавішим та пліднішим.