Участь у XVI Львівській ентомологічній школі

25 жовтня 2022-го року відбулась традиційна XVI Львівська ентомологічна школа: “Актуальні проблеми вивчення ентомофауни західного регіону України”. Катедру біології та екології представляли доцент Андрій М. Заморока. та аспірантка Ірина Я. Довганюк. Захід, що відбувався у онлайн-форматі, зібрав дослідників-ентомологів з усієї України, які представили свої дослідження за останній рік, обмінялись думками та планами щодо подальших наукових пошукувань.

Доцент Андрій Заморока виступив із доповіддю “Скрипунові включені до IV видання Червоної книги України – аналіз даних”, підвівши підсумки кількарічної праці з укладання нового видання Червоної книги України. Переглянути презентацію.

Аспірантка Ірина Довганюк доповіла про результати свого дисертаційного долідження, виступивши із доповіддю “Результати досліджень твердокрилих на лучно-степових ділянках національного природного парку “Кременецькі гори”.