Біологічний коворкінг з учнями Угринівського ліцею

Під час сьогоднішніх робочих годин Біологічного коворкінгу кафедру біології та екології відвідали учні Угринівського ліцею.

Студенти групи СОБ-21 тьюторили заняття‼️👍🥳

Перед початком роботи учні прослухали інструктаж з техніки безпеки.🧑‍🔬 Після чого перейшли до опанування навичок роботи з мікроскопом 🔬. Учасники коворкінгу навчились виготовляти тимчасові мікропрепарати 🧫 та знайшли і обговорили одноклітинних організмів🦠 (ментор – доцент кафедри Микитин Тетяна).

Також учні мали змогу вивчити етапи онтогенезу рослин, 🌱 будову насінини, вплив факторів довкілля на проростання насіння, особливості будови проростка, 🌱 морфолого-фізіологічні характеристики фаз онтогенезу рослин і обговорили колекції насіннєвих банків (ментор – викладач кафедри Семак Уляна).

Раді були активним і цікавим учням, дякуємо вчителю біології, нашій випускниці – Марії Танчук за заохочення учнів до вивчення біології. Запрошуємо до нас ще😇