Студентка Геттінгенського університету імені Георга Августа (Georg-August-Universität Göttingen) у гостях на кафедрі біології та екології

17 липня кафедру відвідала Емілія ХЕЙНЗЕЛ (Emilia Heinzel) – студентка Геттінгенського університету імені Георга Августа (Georg-August-Universität Göttingen), Німеччина.
Гостя цікавилась основними напрямками роботи кафедри, поточними науковими проектами та дослідженнями, публікаціями, а також можливостями співпраці в науковій сфері. Під час дружньої зустрічі обговорили особливості навчання в Україні та Німеччині, студентське життя, міжнародні студентські програми та стажування.
Раніше Емілія пройшла стажування на кафедрі ботаніки Херсонського державного університету, тому особлива увага була до ботанічних досліджень, які проводяться на кафедрі.