Маховська Любов Йосипівна

кандидат біологічних наук,

доцент

Наукові зацікавленняОсвітаДосвід роботиҐранти і проєктиОсновні публікаціїКонтакти

19ХХ
Здобула науковий ступінь кандидати біологічних наук за спеціальністю 03.00.01 – ботаніка.
Тема дисертації: Біологічні особливості Arnica montana L. на території Ґорґан.
19ХХ
Закінчила Ленінградський ордена Трудового Червоного Прапора державний педагогічний інститут імені О.І. Герцена за спеціальністю географія і біологоія й отримала кваліфікацію вчитель географії і біології середньої школи.

ххх років науково-педагогічного стажу на посадах
Читаю курси: Біогеографія, Біогеографія, Методика викладання біології, Шкільний курс природознавства, Систематика хребетних тварин, Синтетична теорія еволюції, Теорія еволюції.

Участь у кафедральному науковому семінарі та науково-дослідній тематиці кафедри: Оцінка та моніторинг інвазійних чужорідних видів в екосистемах . Державний реєстраційний номер: 0121U109302.

Загальна кількість публікацій – ХХ

Makhovska L. The Structural Analysis of Medicinal Plants and Their Use to Treat the Gastrointestinal Tract Diseases. Journal of Vasyl Stefanyk Precarpathian National University. 7, 4 (Dec. 2020), 66-75. DOI: 10.15330/jpnu.7.4.66-75.

В.І. Буняк, В.І. Гнєзділова, О.С. Неспляк, Л.Й. Маховська Динаміка заростання боліт Передкарпаття. Наукові записки Тернопільського національного пед. ун-ту. Серія Біологія. – 2017. – № 3 (70). – С. 22-25.

Маховська Л.Й. Т.В. Луцак Утримання куниці кам’яної (Martes foina (Erxleben, 1777) у домашніх умовах. Досягнення і проблеми сучасної науки, XVI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція. – м. Вінниця, 22 січня 2018 року. – Ч. 3. С. 30 – 34.

В.І. Гнєзділова, О.С. Неспляк, Л.Й. Маховська, В.І. Буняк Фіторізноманіття урочища «Гаївка» (Передкарпаття). Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Серія: Біологія. – 2020. – № 1–2 (79). – С.8 – 11.

Victoria Gnjezdilova, Oksana Nespljak, Vira Bunjak, Ljubov Makhovska The early spring synusias in the forests of Fageto-Carpineto-Querceta roboris subformation on the territory of Precarpathian region (Ukraine). “EUREKA: Life Sciences” Number 1, Tallin, 2016. – P. 34 – 39.

E-mail: liubov.makhovska@pnu.edu.ua
вул. Галицька, 201