“День дівчат у науці” 2021

Нещодавно відбувся захід, який мав назву Міжнародний Круглий стіл “День дівчат у науці” 2021, у якому взяли участь Різничук Надія Іванівна – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології, науковий куратор Дендрологічного парку «Дружба» та Іванова Ольга, студентка 3 курсу ОР бакалавр, спеціальності 101-Екологія, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Відбувався офлайн у Музеї сучасної науки та техніки “Експерементаніум” (м.Київ) та онлайн у програмі Zoom з 11 до 13 години. Метою заходу була ідея популяризувати інтерес дівчат різних вікових категорій до науки, розвиток та підтримка дівчат, як вагомий внесок у майбутнє держави. Виступаючими були дівчата, які займаються наукою та їх вчителі, директори закладів, доктори психологічних наук, міжнародні експерти.