Міжнародний день Землі

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі – свято яке ознаменувало початок сучасного екологічного руху.  Цього року  відзначається 51-й День Землі. Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. Девіз Дня Землі 2021 – “Відродити нашу Землю”

Відомо, що обсяг споживання збільшується, відповідно й збільшується кількість відходів. В даний час, забруднення навколишнього середовища є не просто труднощами, а екологічною катастрофою глобального характеру, яку потрібно терміново вирішувати.

Кафедра біології та екології вирішила теж долучитися до свята. Разом із активними студентами, яких зацікавила дана проблема, дізнались думку фахівців та відповіли на запитання, які турбують кожного.

Вкрай гостро сьогодні стоїть питання сортування відходів. З чого почати, як правильно та всі деталі сортування вторинної сировини розповіла співзасновниця SortSmart, Федорук Марія (переглянути інтерв’ю).

Актуальність проблеми та стан поводження з відходами в Івано-Франківській області детально описав  начальник відділу економіки природоохоронної діяльності, екологічного моніторингу, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, Кульба Петро (переглянути інтерв’ю).