18 квітня 2021 року працівниками кафедри біології та екології проведено профорієнтаційний захід – День відчинених дверей, до якого долучилося близько 12 абітурієнтів. Всі присутні мали унікальну можливість побачити навчальний процес зсередини з наочною демонстрацією цікавих експериментів в галузі біології та екології й ознайомилися з інформаційною складовою про умови вступу на освітні програми, переваги навчання та можливості працевлаштування.
День відчинених дверей
![](https://kbe.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/36/2021/04/ДВД.png)