Природничий коворкінг

18 квітня на кафедрі біології та екології вкотре провели природничий коворкінг для школярів!
Щоразу викладачі кафедри зустрічають учнів, щоб відкрити для них нові таємниці світу Біології! На базі лабораторій кафедри учні мають можливість навчитися працювати з мікроскопом, правильно тримати та вміло використовувати лабораторне приладдя, організовувати та проводити лабораторні дослідження світу природи!
Сьогоднішні робочі години в коворкінгу школярі провели в лабораторії фізіології рослин, де вивчали всі тонкощі процесу фотосинтезу під керівництвом викладача кафедри Семак Уляни. Під моїм керівництвом доцента Долинко Нелі Петрівни учні опановували техніку мікроскопії, а доцент Шпарик Віктор Юрійович провів для них захоплюючу екскурсію зоологічним музеєм кафедри.
Друзі, долучайтесь до нашої команди! Разом з нами ви можете зробити свій перший крок від шкільного підручника до власних досліджень!