MoPED: Модернізація педагогічної вищої освіти

16.06.2021 у Центрі інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” відбулася пресконференція про унікальні результати проєкту «MoPED: Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання». До складу робочої групи від факультету природничих наук ввійшла доцент кафедри біології та екології, к.б.н. Гнєзділова Вікторія Ігорівна.

ht=”150″ class=”aligncenter size-thumbnail wp-image-2426″ />

Результати проєкту перевищили всі очікування і плани. В рамках проєкту розроблено 21 новий курс з сучасної методики викладання STEAM предметів із використанням ІКТ, які викладаються у шести вищих навчальних закладах України-партнерах проєкту. Зокрема, один з них «Інноваційні технології у STEM-освіті» опанували магістранти кафедри біології та екології спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Студенти групи СОБ-1м поділилися своїми враженнями: «Даний предмет справді видався дуже цікавим та інформативним. Більш за все сподобались різного роду практичні заняття, особливу цікавість викликала підготовка конспекту перевернутого уроку та розробка уроку в просторі graasp. Знайомство з різноманітними додатками (Plickers, Mentimeter, Kahoot, Plantnet) для формувального оцінювання, теж було дуже корисним. Адже все це ми змогли застосувати під час педагогічної практики», – розповіла Сліворська Діана. Семанюк Діана додала: «Вивчаючи дану дисципліну, я дізналась багато корисного для себе. Планування уроків з використанням різноманітних додатків, створення тестів у вигляді ігор для учнів, онлайн-лабораторії, кодування тестів у QR-коди, створення перевернутих уроків – це все те, що найбільше вразило мене, а ще більше вразить учнів. Нові знання та досвід, які я отримала під час вивчення даної дисципліни я неодмінно буду використовувати в подальшій педагогічній діяльності. І я щаслива, що університет дав нам можливість вивчати цей предмет». Практичні заняття у студентів відбувалися у інноваційному класі, створеному та оснащеному новітньою технікою у рамках цього ж проєкту.