Біологічний коворкінг: виготовлення мікропрепаратів одноклітинних та вивчення онтогенезу рослин

Сьогодні кафедру біології та екології відвідали учні Черніївського ліцею.
Учні пройшли інструктаж з техніки та правил роботи за мікроскопом 🔬, навчились виготовляти тимчасові мікропрепарати 🧫, знайшли і обговорили одноклітинних організмів🦠 (ментор – доцент кафедри Микитин Тетяна).
Також учні мали змогу вивчити етапи онтогенезу рослин, 🌱 будову насінини, вплив факторів довкілля на проростання насіння, особливості будови проростка, 🌱 морфо-фізіологічні характеристики ювенільної, іматурної, вегетативної, генеративної та синильної фази онтогенезу рослин (ментор – викладач кафедри Семак Уляна).

Раді були активним і цікавим учням! Дякуємо керівнику за заохочення учнів до вивчення біології.
Запрошуємо школярів знову завітати до нас!