ВСЕ про ВСТУП до Прикарпатського університету у 2022 році!

Які умови? Що потрібно здавати? Які особливості навчання? Які є освітні можливості і додаткові переваги? Скільки коштуватиме навчання? Як навчатися в університеті безкоштовно? Як на платній формі мати грошову стипендію від європейських фондів? Як по закінченні отримати не один, а одночасно два дипломи – український і диплом країни ЄС? Які закордонні стажування чекають на вас? Чому президенти, міністри та посли відвідують наш університет чи не щодня? Чому Прикарпатський – лідер серед університетів регіону? Як конвертувати наукові досягнення у грошові знаки?

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ!

Зустріч розпочнеться об 11:00 28 травня 2022 року в онлайн – відвідати зутріч.

В рамках заходу ви зможете детальніше ознайомитися із Факультетом природничих наук після завершення загальної зустрічі. Для цього вам слід зайти сюди.