На конференції у Чернівцях

25 листопада викладачка та лаборантка кафедри біології та екології Галина Мельниченко та Оля Іванова взяли участь у міжнародній конференції «Збереження біорізноманіття: знати і діяти. Програма неформальної освіти для підлітків», яка відбулася на базі кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету. Захід був присвячений обговоренню програми неформальної екологічної освіти для підлітків у рамках Екопроекту від посольства Фінляндії в Україні.

В ході конференції учасники мали можливість послухати лекцію професора Пера Анґельстама зі Шведського аграрного університету на тему: «Біорізноманіття очима науковців Скандинавії», а також побували на майстер-класі «Мікрогрін у мікрокосмі».