Профорієнтаційні заходи для студентів Івано-Франкіського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Студенти Івано-Франківського фахового коледжу в рамках вивчення дисципліни «Біологія і екологія», під керівництвом к.б.н, доцента кафедри біології та екології Надії Різничук, ознайомилися з освітніми програмами кафедри. Мали можливість бути присутніми на цікавих лабораторних та практичних заняттях, які проводилися викладачами кафедри – Надією Капець, Іриною Лисюк, Лесею Цап’юк.
Живе спілкування, інформація з перших уст, лабораторії, навчальні аудиторії, в яких буде проходити студентське життя, позитивний настрій та яскраві враження – все це та набагато більшого! Майбутні абітурієнти мали можливість поспілкуватися з викладачами кафедри, дізнатися корисну для себе інформацію. І, все-таки, найголовніше це те, що студенти коледжу вже могли відчути себе частиною студентської родини Прикарпаського національного університету імені Василя Стефаника.