Презентація кафедри у Коломийській ЗОШ №5 ім. Т. Шевченка

28 листопада 2018 року асистент кафедри біології та екології Галина Мельниченко презентувала освітні та наукові напрями діяльності кафедри на зустрічі із учнями та педагогами Коломийської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Тараса Шевченка. Презентація відбулась за підтримки Департаменту освіти Івано-Франківської ОДА.

Учні школи мали можливість ознайомитися із спеціальностями і отримати відомості про професійні кваліфікації, що надаються на кафедрі біології та екології. Можливості працевлаштування після закінчення навчального закладу. Мали змогу визначитися із вибором майбутньої професії.

Учням також розповіли про наукові напрямки та можливість власного наукового зростання та внеску у світову науку. Учням демонструвались гербарні зразки, ентомологічні колекції, палінологічні препарати, зоологічні препарати і колекції. Діти дізналися як можна виготовити гербарій, зібрати колекцію комах, виготовити мікропрепарат тощо.