Завершились ХХ Ужгородські ентомологічні читання

24-26 вересня на базі кафедри ентомології та збереження біорізноманіття біологічного факультету Ужгородськго національного університету пройшла традиційна щорічна Міжнародна наукова конференція “ХХ Ужгородські ентомологічні читання”. Очну і дистанційну участь в науковому форумі прийняли понад 40 ентомологів з України, Словаччини, Чехії, Швейцарії, які представляли 15 наукових та освітніх установ Ужгорода, Києва, Львова, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя, Кременця, Великого Березного, Комарно, Берна, Чеських Будейовіц.
Кафедру біології та екології на конференції представляли доцент Заморока А.М. з доповіддю “Consolidated data on distribution of Cerambyx cerdo Linnaeus, 1759 (Coleoptera: Cerambycidae) in Zakarpattya Region, Ukraine” та аспірантка кафедри Довганюк І.Я. з доповіддю “Трансформація фуни ґрунтових твердокрилих при втраті лучно-степових оселищ у НПП “Кременецькі Гори”.