In memoriam

13 березня 2022 року внаслідок ворожого ракетного удару загинув наш колега і добрий товариш Володимир Третяк. Володимир був частиною нашої університетської родини. Впродовж 15-ти років він нерозривно був пов’язаний із катедрою біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, спершу навчаючись як студент, аспірант, а відтак працівник, викладаючи біологію. Володимир Третяк був людиною гострого розуму і безмежної доброти, чудовий експериментатор і дослідник природи. Його смерть стала трагедією для всього нашого колективу, для вісієї нашої університетської родини. У Володимира залишились дружина і донька, старенькі батьки. Ми солідарні із його рідними і висловлюємо найглибші співчуття.
Поховали Володимира Третяка 18 березня 2022 року на цвинтарі села Угорники Івано-Франківської ОТГ.
Вічна пам’ять.