Координаційна зустріч громадських екологічних організацій з керівництвом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України

Співробітники кафедри біології та екології (Мирослава Миленька, Надія Різничук) взяли участь у Координаційній зустрічі громадських екологічних організацій з керівництвом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Зустріч присвячена алгоритмам протидії військовим злочинам росії проти довкілля і координації дій екологічної спільноти в умовах масштабних цілеспрямованих актів екоциду і ядерного тероризму. Міністерством вже розроблено програмне забезпечення для збирання, оброблення та формування відповідних матеріалів для підготовки Повідомлення до Міжнародного кримінального суду щодо розслідування та переслідування російських військових, керівництва російської федерації та інших осіб, звинувачених у військових злочинах, злочинах проти людяності, в тому числі, злочинах проти довкілля. Кафедра біології та екології долучається до програми запланованих дій та працює над виявленням загроз та розробкою заходів щодо мінімізації військових загроз екологічній безпеці на регіональному, національному і міжнародному рівнях.