ІІ БіоЕкологічний хакатон

У першу суботу жовтня на базі кафедри біології та екології Факультету природничих наук було проведено ІІ БіоЕкологічний хакатон, який зібрав майже півсотні юних однодумців, яким небайдужі біоекологічні питання людства, а також тих, хто не залишився осторонь благодійності для реалізації найнеобхідніших запитів наших бійців! Впродовж заходу учні мали можливість виконати спектр лабораторних робіт із дослідження ботанічних та зоологічних об’єктів, вивчити ряд гістологічних мікропрепаратів тканин людського організму, опанувати методик з досліджень якості продуктів харчування та долучитися до розробки і впровадження у повсякденне життя основних екологічних принципів: не забруднюй, не викидай, дбай про світ навколо себе. Проведений лабораторний інтенсив дав учасникам заходу основу розуміння біологічних процесів живого організму та його здатність взаємодіяти із навколишнім середовищем. По завершенню хакатону всі учасники відвідали екочаювання та взяли участь у благодійному ярмарку з придбання екопродукції. Всі кошти, вилучені під час заходу, будуть спрямовані на допомогу студентам ПНУ, котрі наразі служать у лавах Збройних Сил України!
Слава Україні!
Героям Слава!