Тренінг “Кейс-метод (Case-study) як форма інтерактивного навчання”

Доцентка кафедри біології та екології Гнєзділова Вікторія Ігорівна у складі команди Центру інноваційних освітніх технологій “PNU EcoSystem” Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника провела тренінг на тему: “Кейс-метод (Case-study) як форма інтерактивного навчання”. Захід відбувся в рамках курсів підвищення кваліфікації для педагогічних (науково-педагогічних) працівників, які забезпечують навчання здобувачів освіти у закладах фахової передвищої та вищої освіти на тему: “Професійний розвиток викладача в умовах воєнного стану”. Заняття проходили з 1 по 4 лютого на базі Центру “PNU EcoSystem” і залучили 109 учасників, серед яких: викладачі фахового коледжу нашого університету та місцевих вишів – Національного медичного університету та Національного технічного університету нафти і газу.
Програма курсів передбачала удосконалення інноваційної, цифрової, комунікативної та медійної компетентностей викладачів.