Запрошуємо на конференцію! Актуальні проблеми ботаніки та екології

Шановні колеги, запрошуємо взяти участь у роботі конференції молодих учених «Актуальні проблеми ботаніки та екології», яка відбудеться 27 – 30 вересня 2023 року у м. Івано-Франківську на базі
нашої кафедри. Співорганізатор заходу – Інстит ботаніки ім. М.Г. Холодного НАНУ та Рада молодих вчених Інституту ботаніки ім М.Г. Холодного НАНУ.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці, які проводять дослідження в усіх галузях ботаніки, мікології, дендрології, ландшафтної архітектури та екології. За матеріалами конференції буде видано електронний збірник тез доповідей учасників.

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
1. Альгологія, бріологія, ліхенологія та мікологія
2. Систематика та флористика судинних рослин
3. Екологія рослин та фітоценологія