Наша практика в Синьогорі

Цього літа студенти-біологи двох груп: БЛД-11 (керівник доц. Віктор Шпарик) та БЛД-21 (керівник доц. Андрій Заморока) пройшли польову практику 2023 на території національного природного парку “Синьогора”, за що дирекції парку і керівникам структурних підрозділів висловюємо сердешну подяку. Стаціонаром для проведення практики слугувало урочище Лисиця Сивульського природоохоронного науково-дослідного відділення. У часі практики студенти мали змогу ознайомитись із біотичним і ландшафтним розмаїттям національного парку та освоїти методи польових досліджень. Зокрема навчились проводити збір і виготовлення гербаріїв, лов комах за допомогою косіння ентомологічним сачком, а також із використанням пасток Веріке, Бербера, Малеза, світлових пасток, дослідження хребетних на маршрутних спостереженнях. Окрім суто навчальних аспектів студенти мали змогу відчути переваги рекреації в межах національного парку.

• Практика у Національному Парку "Синьогора" - 2023