Воркшоп “СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВІДНОВЛЕННЯ РОСЛИННОГО ПОКРИВУ ТРАНСФОРМОВАНИХ ЕКОСИСТЕМ”

9-10 листопада 2023 року, кафедрa біології та екології, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує до участі у воркшопі “СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВІДНОВЛЕННЯ РОСЛИННОГО ПОКРИВУ ТРАНСФОРМОВАНИХ ЕКОСИСТЕМ”. Реєстрація за qr-code.
Трансформація навколишнього середовища внаслідок людської діяльності відбувається значно швидше у порівнянні з природними процесами відновлення, що призводить до масштабних змін довкілля та деградації екосистем.
Рослинам належить ключова роль у збереженні та підтриманні екосистемного балансу, саме тому розробка заходів, спрямованих на відновлення рослинного покриву деградованих екосистем є першочерговим етапом при рекультивації та ревіталізації техногенно-траснформованих ландшафтів.
Сучасні підходи до відновлення рослинного покриву включають різноманітні техніки та прийоми, ознайомитись з якими запрошуємо в рамках воркшопу.
З детальною інформацією можна ознайомитись тут: Workshop