Тренінґ “Дослідницько орієнтоване навчання школярів з використанням онлайн лабораторій”

4 і 5 листопада доцент кафедри біології та екології Гнєзділова Вікторія Ігорівна разом з колегами Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» – професором Будник Оленою Богданівною (директор Центру) та доцентом Близнюк Тетяною Олександрівною провели тренінг «Дослідницько орієнтоване навчання школярів з використанням онлайн лабораторій». Навчання відбулося на запрошення методиста Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Лариси Миколаївни Максименко. До курсів підвищення кваліфікації, що відбувалися на платформі Microsoft Teams, були залучені вчителі біології, хімії, фізики та математики Полтавської області. Слухачі активно працювали на платформі Graasp, ознайомилися з різноманіттям онлайн лабораторії у Go-Lab, а також навчалися створювати ILS та наповнювати їх навчальним контентом.