Відбувся майстер-клас для студентів спеціальності середня освіта (біологія)

1 листопада 2022-го року на катедрі біології та екології учителька біології ліцею №3 міста Івано-Франківська Христина Богович провела майстер-клас для студентів спеціяльності середня освіта (біологія та здоров’я людини). Тематика заходу пов’язана із застосуванням сучасних мультимедійних технологій у викладанні біології у школі і розвитку особистісних компетентностей учнів: “Формування критичного мислення на уроках біології, використовуючи онлайн-застосунки”.

Захід відвідали студенти І-IV курсів баклаврату пеціяльності середня освіта (біологія та здоров’я людини), які почерпнули для себе цікаві методи у викладанні біології. Пані вчителька Христина Богович розповіла студентам про свій досвід роботи з учнями, зацікавлення їх біологією і спонукання до навчання. Вона також продемонструвала роботу застосунків у реальному часі і актуальні завдання для учнів за вибраною темою.

Студенти тепло відгукнулись про майстер-клас, про цікаві і активні підходи викладання біології у школі.