Таємничий світ біології

08 жовтня 2022 р. учні Івано-Франківського ліцею №18 завітали на пізнавальну екскурсію кафедрою біології та екології. Гостей радо зустріли та ознайомили з цікавим та таємничим світом Зоології та Ботаніки. Школярам показали матеріально-технічну базу, розповіли про науково-дослідницьку роботу викладачів і студентів, а головне про перспективи професій біолога та еколога в сучасному світі. Учнів зацікавили ентомологічні колекції та знайомство з живими об’єктами (паличники, мадагаскарські таргани, тарантул, акваріумні рибки…), які їм продемонстрував кандидат біологічних наук, доцент Віктор Шпарик. А також діти разом з асистентом кафедри Лесею Цап’юк мали змогу розглянути гербарні зразки найрізноманітніших видів рослин. Приємно було спостерігати захоплення в очах юних дослідників. Дякуємо організаторам екскурсії – Оксані Семянчин (вчитель біології Івано-Франківського ліцею №18) та Надії Різничук (доцент кафедри біології та екології). Чекаємо молоде покоління на наступних заходах біоекологічного спрямування.