Навчання без практики – відірване від життя!

Студенти 4 курсу ОП «Середня освіта та здоров’я людини» відвідали ОЕНЦУМ (Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді), де познайомилися з особливостями функціонування позашкільних закладів освіти. Щира подяка заступниці директора Шинкарук Галині Василівні за цікаву і захоплюючу розповідь про діяльність Центру, про обласні проєкти та акції, які проводять для активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді.

Галина Василівна розповіла про дослідно-практичні роботи, які проводять на пришкільній навчально-дослідній земельній ділянці.
Найбільше захоплення у студентів викликали «жителі» куточка живої природи: папуги, шиншили, декоративні кролі, лабораторні щурі, декоративні кури, морські свинки, хом’ячки, черепахи, різноманіття акваріумних рибок, а також чудові кімнатні рослини.

Студенти також оглянули виставку учнівських робіт на тему: «Фітокартини» та «Мінісади».